Bola vám diagnostikovaná cukrovka 2. typu alebo pociťujete príznaky tohto ochorenia?

Dnes sa dozviete o alternatívnych postupoch a metódach, ktoré vám pomôžu účinne zvrátiť priebeh cukrovky 2. typu, inzulínovej rezistencie a vysokej glykémie

Naučte sa, ako už v priebehu 8 týždňov môžete aj vy skoncovať s nepriaznivými príznakmi cukrovky a nekonečným užívaním liekov (oblbovákov), ktoré vám okrem pomoci spôsobujú nežiaduce vedľajšie účinky

Pravdepodobne vás sužujú všetky tie starosti, ktoré súvisia v podstate s akýmkoľvek ochorením. Nie je to “len” cukrovka, ktorá narúša bezproblémový chod vášho života.

Je to XY súčastí, ktoré s ochorením súvisia, ako sú nekonečné návštevy lekárov, neustále myslenie na lieky, ktoré si “musíte” dať a v neposlednom rade aj neustále finančné výdavky na všetko, čo sa týka vášho ochorenia.

Možno ste vyskúšali už mnohé spôsoby liečby cukrovky 2. typu a aj napriek tomu ste nezaznamenali dlhodobý výsledok.

Nemusíte sa cítiť previnilo, pretože to nie je vaša chyba.

Často sa nám nechce skúšať niečo nové a tak inklinujeme ku klasickým postupom, ktoré vám však pomáhajú potláčať iba príznaky tohto ochorenia a nie riešiť jeho pravú podstatu.

Ja vám však sľubujem, že metódy, o ktorých sa už o chvíľu dočítate vám nie len zmiernia príznaky cukrovky, ale čo je dôležité, riešia príčinu jej vzniku a preto budú vaše výsledky dlhodobé.

Aj napriek tomu, že máte niektoré z komplikácií a príznakov cukrovky alebo inzulínovej rezistencie, ako napríklad:

Vysoká hladina cukru v krvi
Neustály smäd a časté močenie
Únava
Rozmazané videnie
Spomalené hojenie rán alebo časté infekcie
Tmavé škvrny na pokožke
Rozšírené póry a akné
Syndróm polycystických vaječníkov
Opuchnuté členky
Stukovatená pečeň

...tak na všetky tieto a ďalšie komplikácie existuje riešenie, ktoré si zaslúžite vedieť aj vy.

Hoci naša celistvá liečebná metóda cukrovky trvá oficiálne 8 týždňov, tak prvé výsledky môžete zaznamenať už v priebehu prvého týždňa odo dňa dodržiavania holistického postupu.

V skutočnosti už počas prvých siedmich dní môžete zaznamenať pozoruhodné zníženie vysokej glykémie (cca 4 mmol/L) a s tým aj zníženie príznakov, ktoré vysoká glykémia a cukrovka spôsobujú.

Aspoň na chvíľu si predstavte aké by to bolo, pokiaľ by ste už nemuseli riešiť žiadne nepríjemnosti, ktoré súvisia s cukrovkou 2. typu a inzulínovou rezistenciou.

Žiadne fyzické ani psychické ťažkosti spôsobené cukrovkou a inzulínovou rezistenciou
Žiadny čas strávený v čakárni u doktora
Žiadne peniaze na lieky

...A hlavne žiadne dočasné výsledky.

Za posledné 3 roky vyskúšalo náš systém mnoho ľudí a niektorí z nich nám sami napísali ich vlastné skúsenosti s našim holistickým programom.

Overený zákazník

To, že som natrafila na Vašu stránku, bol ako dar z nebies. Snažili sme sa naštudovať všetky informácie z Vašej knihy a hlavne podľa nich postupovať. Nie vždy sa nám to darilo, ale podstatne sme zmenili spôsob stravovania a sčasti aj životný štýl. Výsledok sa dostavil. Manžel prestal brať lieky, cíti sa dobre a upravili sa mu všetky parametre. Keby som niekde čítala to, čo som práve napísala, neverila by som tomu. Ale je to tak a za to Vám zo srdca ďakujem. Dali ste nám nádej vo veľmi ťažkom období a ukázali ste nám cestu. Spravili ste pre nás viac, ako si viete predstaviť. Ďakujem Vám z celého srdca a želám Vám všetko dobré.

Viera P.

Overený zákazník

Ďakujem za skvelé informácie... pred 16 dňami mi zistili cukrovku v začiatočnom štádiu v hodnote 7,6. Diabetologička mi dala urobiť glyk. test s výsledkom 7,5. Držím tu Vami odporúčanú diétu, ale viem, že píšete žiadne ovocie, no ja aj napriek tomu neviem odolať teraz jahôdkam a čerešniam, ale teraz posledné dni mám cukor 5,6 a dnes dokonca ráno nalačno 5,3. Čo je skvelé...Ešte mi doktorka nedala žiadne lieky, že mám skúsiť diétu a prísť o mesiac na kontrolu. Za pár dní podľa vašich pravidiel mi cukor klesol o 2,3 čo je skvelé.... Ďakujem...dnes som už aj cvičila podla videa, doteraz som mala len rýchlu chôdzu a stac. bicykel...funguje to!!!!

Emília O.

Overený zákazník

Po uplynutí mnohých dní som sa odhodlal k radikálnemu liečeniu podľa Vašej knihy. Moje počiatočné dáta: hmotnosť 130,4 kg, 130 jednotiek inzulínu denne + metformíny. Tablety na srdce/tlak ,pulz/ Glykémia 12 až 15. Dnes končím 19-ty deň. Hmotnosť 120,7 kg. Už 10 deň bez inzulínu a metformínu, žiadne tabl. na srdce. Glykémia ráno do 10 a cez deň 8-9. Dúfam, že to pojde postupne dole.

Peter M.

Overený zákazník

Vaša diéta, ktorú ste odporučil je síce náročná, ale zaberá spoľahlivo, preto som sa rozhodol poslať poďakovanie spolu s pár fotkami po týždni holistickej diéty a cvičenia podľa návodu. Rozkolísaná hladina glykémie sa po 4 dňoch ustálila a potom išla stále dole. Dnes je krásnych 6,6 Moll, začínal som na 15 Moll. Váha letí taktiež dole. Najprv som mal 135kg a pri zahájení holistickej diéty som vážil 125 Kg, dnes po týždni som na 119 Kg. Asi naozaj tuk spôsobil moju zvýšenú glykémiu. Pozdravujem a prajem mnoho spokojných zákazníkov.

Vlado T.

Aj vy môžete patriť medzi tých, ktorí už nemusia ďalej riešiť problémy, ktoré denno denne zaťažujú diabetikov.

Liečebný systém, ktorý sa vám chystáme odhaliť je zameraný na príčiny vzniku cukrovky 2. typu alebo inzulínovej rezistencie a je založený na celistvom prístupe, takže nepotláča príznaky cukrovky, ale priamo ich odstraňuje prostredníctvom riešenia jadra problému, z ktorého príznaky vznikli.

Holistická liečba cukrovky je ľahko nasledovateľný program, ktorý:

Zníži percento tuku stukovatenej pečene a pankreasu – Schudnutie viscerálneho tuku v okolí pankreasu a pečene odblokuje produkciu inzulínu a zlepší citlivosť inzulínových receptorov pečene. To povedie k omnoho lepšej regulácii glukózy v krvi a k zníženiu vysokej glykémie.
Postupne odstráni príznaky cukrovky – Všetky príznaky cukrovky vychádzajú zo zlého metabolizmu cukrov, vysokej glykémie, zlej sekrécie inzulínu a inzulínovej rezistencie. Práve to sú oblasti, v ktorých vám holistický program dokáže pomôcť.
Zlepší inzulínovú citlivosť – Vaše telo bude zrazu ako drtička na cukor, všetko čo zjete, tak telo využije práve tam, kde je to potrebné. Zlepšenie inzulínovej citlivosti bude mať za následok, že cukor nebude bezcieľne cirkulovať vo vašej krvi, ale bunky ho budú môcť konečne prijať a telo ho bude môcť efektívne použiť.
Môže vám pomôcť zbaviť sa liekov – Všetky predošlé benefity vám pomôžu minimálne zredukovať potrebu po liekoch na zníženie vysokej glykémie a ďalších antidiabetických liekoch.
Ušetrí vám čas a financie – Ako zdravý človek budete môcť čas, ktorý ste trávili v čakárni u doktora využiť tak, ako chcete vy a navyše ušetríte peniaze za medicínu, ktorá môže niekedy viac uškodiť ako pomôcť.

Náš holistický program je založený nie len na našich vlastných zisteniach a dlhoročnom štúdiu, ale tieto fakty sú podporované aj svetoznámymi univerzitami, ktoré potvrdili že:

Hladina glukózy na lačno sa znížila z 10,0 na 8,45 mmol / l , a 71 % z 197 testovaných pacientov užívajúcich perorálne antidiabetiká a 39 % z 212 testovaných pacientov užívajúcich inzulín boli schopní tieto lieky prestať užívať. Zmena životného štýlu pozostávajúca zo zmeny stravy v kombinácii s aeróbnym cvičením môže byť efektívny spôsob liečby cukrovky typu 2.

Kalifornská univerzita

Už za 8 týždňov vhodnej nízkokalorickej diéty dokázali testované osoby znížiť množstvo tuku v pečeni a pankreasu čo viedlo k obnoveniu vlastnej produkcie inzulínu a k remisii cukrovky typu 2.

Glasgowska univerzita a Univerzita Newcastle UK

Po 1 týždni obmedzenia prijímu energie sa plazmatická hladina glukózy testovaná nalačno u diabetickej skupiny znížila z (9,2 ± 0,4) na (5,9 ± 0,4 mmol / l , p = 0,003).

Univerzita Newcastle UK

Cukrovka typu 2 môže byť odstránená extra nízko kalorickou diétou – Testované so 100% úspešnosťou.

Univerzita Newcastle UK

Čínske bylinky znižujú vznik a progres cukrovky typu 2 až o 32.1%.

Denník klinickej endokrinológie a metabolizmu

Holistický liečebný program vás prevedie naprieč 7 sekciami, ktoré vám ozrejmia postupy celistvého prístupu k liečbe cukrovky

Na bližšie vysvetlenie vám ponúkam malý prehľad toho, čo môžete od týchto siedmich sekcií očakávať

Sekcia 1.

V prvej sekcii sa dozviete všetko o príčinách vzniku cukrovky 2. typu a komplikáciách, ktoré sú s týmto ochorením spojené.

…a nie iba to. V tejto úvodnej kapitole sa taktiež dozviete všetko potrebné o prírodnej holistickej liečbe cukrovky 2. typu.

Na strane 14 vám prezradím 7 overených prírodných techník, vďaka ktorým sa už nebudete musieť obávať súvisiacich kompikácií, ktoré sú s cukrovkou 2. typu spojené.

Dozviete sa dôležité súvislosti medzi nadváhou a vznikom cukrovky, ktorých pochopením sa už nikdy nebudete pozerať do chladničky ako pred tým.

Ďalej vás naučím, ako sa pomocou prírodných techník zbavíte stresu, ktorý je jedným z úhlavných nepriateľov diabetu.

Na strane 31 odhalíte, prečo cukrovka nie je jediný problém, ktorý je spojený s nadváhou a ako iba pomocou jednej látky nachádzajúcej sa v dostupných prírodných zdrojoch znížite objem zlého cholesterolu, vďaka čomu eliminujete vznik kardiovaskulárnych ochorení, ktoré idú ruka v ruke s cukrovkou 2. typu.

Sekcia 2.

Druhá sekcia pojednáva o potravinách, ktoré vás budú sprevádzať počas celej diéty.

V druhej sekcii sa dozviete o potravinách, u ktorých vedci zistili 2x lepšie účinky, ako pri užívaní najpopulárnejších liekov na znižovanie hladiny glukózy v krvi.

Objavíte veľa dôležitých potravín, ktoré nie len že zlepšujú glykémiu vo vašej krvi, ale taktiež sa dozviete niekoľko skvelých tipov, pomocou ktorých znížite zlepšíte vašu hladinu cholesterolu.

Vysoký krvný tlak môže vašu cukrovky dramaticky zhoršovať a preto sa s vami podelím o niekoľko potravín, ktoré podľa výskumu zlepšili pacientom krvný tlak.

Taktiež sa dozviete o veľmi lacnej potravine, ktorá má dramatický vplyv na znižovanie vysokej hladiny glukózy a cholesterolu v krvi a pomáha pri zvyšovaní citlivosti buniek na inzulín, čo bude mať za následok zlepšenie spaľovania prebytočného tuku z vášho tela.

Sekcia 3.

V tretej sekcii sa dozviete, ktoré potraviny cukrovku zhoršujú (tieto potraviny vám môžu v dlhodobom horizonte spôsobiť vážne problémy).

Čím viac týchto potravín vylúčite z tohto zoznamu, tým viac sa vám vaša glykémia a hladina cholesterolu poďakuje a tým budete mať väčšiu šancu zlepšiť priebeh cukrovky a navrátiť vašu telesnú váhu a hodnoty krvných parametrov zase do normálneho stavu. Nezáleží pritom na vašom veku.

Testovaným pacientom trpiacich na cukrovku druhého typu sa znížili vylúčením týchto potravín hodnoty glykémie v krvi z 9,4 mmol / l na 6,7 mmol/l.

Sekcia 4.

4. sekcia hovorí o bylinkách pochádzajúcich z Číny, ktoré majú dlhodobú tradicíu pri pomoci ľuďom s diabetom.

Odhalím vám niekoľko veľmi liečivých čínskych bylín znižujúcich riziko vzniku cukrovky a jej progres, ktoré sa začali pre liečenie rôznych chorôb používať už pred naším letopočtom.

Dozviete sa o Čínskych bylinách na pomoc pri liečbe chorôb medzi ktoré patrí aj cukrovka. Tieto byliny sú podľa výskumov veľmi účinné na optimalizovanie glykémie a zlepšenie inzulínovej citlivosti.

Na strane 63 sa s vami podelím o výber najúčinnejších čínskych bylín, vďaka ktorým sa u testovaných respondentov s glykémiou nad 10 mmol/l trpiacich na cukrovku 2. typu zistil pokles hladiny glukózy na lačno po 2 mesačnej bylinnej kúre od 1,8mmol/l až do 2,6 mmol/l.

S výberom týchto bylín som sa zameral práve na diabetikov 2. typu a taktiež vám vysvetlím, ako tieto byliny kombinovať s vašou stravou pre maximálny možný účinok.

Sekcia 5.

Táto sekcia sa zaoberá alternatívnou liečbou cukrovky druhého typu v ktorej sa dozviete najúčinnejšie prírodné metódy liečenia tohto ochorenia.

Táto sekcia pojednáva o 14 druhoch holistickej liečby cukrovky druhého typu. Dozviete sa v nej tie najúčinnejšie prírodné metódy liečenia tohto ochorenia, ktorými sa môžete liečiť priamo v pohodlí vášho domova.

Na zníženie hladiny glukózy v krvi je potrebné, aby váš pankreas produkoval dostatočné množstvo inzulínu a zároveň, aby vaša pečeň s týmto inzulínom správne spolupracovala a práve tieto prírodné metódy zvýšia schopnosť vášho pankreasu lepšie reagovať na prijaté sacharidy sekréciou inzulínu a zároveň pomôžu receptorom pečene lepšie zachytiť jeho signály, čo povedie k zníženiu hodnôt glykémie vo vašej krvi.

Ďalej vás oboznámim s indickou holistickou medicínou ktorej korene vzniku siahajú niekoľko 1000 rokov pred našim letopočtom.

Dozviete sa o liečivom bylinkovom extrakte, vďaka ktorému sa u testovaných diabetikov znížila vysoká glykémia už po prvých 2 hodinách po užití týchto bylín.

…a to všetko je iba špička ľadovca toho, čo sa v tejto kapitole dozviete.

Sekcia 6.

Táto sekcia pojednáva o cvikoch špeciálne určených pre diabetikov 2. typu.

Súčasťou celého procesu liečenia cukrovky je aj špeciálne zameraný cvičebný program na DVD určený pre diabetikov 2. ale taktiež 1. typu. Nemusíte sa však obávať náročnosti týchto cvikov.

Jedná sa o cvičenia navrhnuté tak, aby ich mohli vykonávať práve ľudia s nadváhou a nízkou pohybovou schopnosťou.

Správne zvolená fyzická aktivita je pri cukrovke obzvlášť veľmi dôležitá z hľadiska zvýšenia citlivosti svalových a pečeňových buniek na inzulín.

Na cvičebných videách, ktoré získavate ku knihe sa dozviete techniku prevedenia týchto cvikov, ktorej správne zvládnutie je dôležité pre ich maximálny účinok.

Z týchto cvičení bude taktiež pozostávať váš 8 týždenný cvičebný plán, ktorý budete kombinovať s 8 týždenným stravovacím plánom, o ktorom sa viac dozviete v siedmej kapitole.

Sekcia 7.

V siedmej sekcii sa dozviete 8 týždenný stravovací plán pre zmenšenie množstva tuku v pečeni a pankrease.

V poslednej sekcii vám odhalím špeciálny nízkokalorický stravovací plán určený pre diabetikov 2. typu s presným rozpisom na najbližších 8 týždňov.

Musíte si uvedomiť, že vaša nadváha je primárnou príčinou toho, že máte cukrovku 2. typu.

Vo vašej pečeni a v okolí pankreasu sa nachádza veľké množstvo tuku, ktoré bráni týmto orgánom plnohodnotne pracovať a to spôsobuje problémy nie iba v súvislosti s hyperglykémiou, ale taktiež s vysokou hladinou inzulínu v krvi, ktorá môže ľahko spôsobiť kardiovaskulárne ťažkosti.

Celý stravovací harmonogram bude pozostávať z ľahkých a výživných jedál bohatých na bielkoviny, komplexné sacharidy, zdravé tuky, vitamíny a minerály.

Získate kompletný 8 týždňový harmonogram receptov aj s postupom prípravy a výživovými hodnotami na každý jeden deň. Takto pripravený plán útoku na vašu cukrovku spolu s cvičebným plánom sa postará o to, že vaše hodnoty glykémie klesnú v priemere až o 3 mmol /l a vaša citlivosť na inzulín sa zvýši až o 30% pri dodržaní tohto stravovacieho a cvičebného plánu.

Spolu s holistickým programom získate taktiež bonusové materiály v hodnote 24€ zdarma!

Pozor: Platí iba do vyčerpania zásob

Bonus #1 Špeciálne cviky na DVD pre posilnenie liečby cukrovky 2. typu v hodnote 17€

Ku knihe Holistická liečba cukrovky 2. typu dostanete taktiež tréningové DVD, aby ste mohli bez problémov postupovať podľa cvičebného plánu, ktorý je uvedený v knihe.

Ako som už spomenul vyššie, jedná sa cviky ktoré zvládnu vykonávať aj ľudia s nadpriemernou nadváhou, takže sa nemusíte obávať náročnosti cvikov a všetko hravo zvládnete.

Tréning je zameraný na 5 dôležitých oblastí

Posilnenie svalstva
Redukciu stresu
Spaľovanie tuku
Prekysličenie organizmu
...a čo je najdôležitejšie, tak na redukciu hladiny glykémie.

Bonus #2 Chutné diabetické recepty na zníženie glykémie v hodnote 7€

Nájsť chutné a zároveň vhodné recepty pre diabetikov nemusí byť jednoduché a preto som vytvoril e-knihu “Chutné recepty pre diabetikov”, v ktorej vám prinášam to najlepšie zo sveta zdravej kuchyne.

Je dôležité, aby vaša strava obsahovala rôznorodé potraviny s cieľom dodržať optimálny príjem makronutrientov a ostatných živín.

E-kniha “Chutné recepty pre diabetikov” tento štandard spĺňa a nájdete v nej 20 chutných a zdravých receptov pre každodenné využitie s presným výpisom nutričných hodnôt. V e-knihe nájdete šalátové recepty, recepty na hlavné jedlá, výživné polievky a mnoho ďalšieho.

Recepty v tejto e-knihe nie sú ani zďaleka všetkým čo sa z nej dozviete.

Okrem receptov odhalíte:

6 krokov, ktoré vám pomôžu pri liečbe cukrovky

6 faktorov, ktoré ovplyvňujú to, ako by ste sa mali stravovať

18 pravidiel správneho stravovania pre diabetikov

Akú hodnotu má vaše zdravie?

Pravdepodobne si teraz myslíte, že holistický program je niečo, čo si finančne nebudete môcť dovoliť.

Rád vás vyvediem z omylu, pretože náš holistický program liečby cukrovky a inzulínovej rezistencie môžete získať aj so všetkými bonusmi iba za 20 €!

Takže za sumu, ktorú miniete na 2 pizze získate:

Znížite percento tuku stukovatenej pečene a pankreasu
Postupne odstránite príznaky cukrovky
Zlepšíte inzulínovú citlivosť
Znížite počet (ne)potrebných liekov
Ušetríte čas a peniaze

Táto ponuka je však iba pre najrýchlejších, pretože už onedlho nám končí výhodná zmluva s tlačiarenskou firmou a z toho dôvodu stúpne cena holistického programu približne o 40%.

Vyskúšajte holistickú liečbu cukrovky 2. typu bez rizika na celé 2 mesiace úplne ZADARMO

2 mesiace je dostatočne dlhá doba na to, aby ste si sami vytvorili názor na Holistický liečebný program a preto ak počas dvoch mesiacov zistíte, že tento program nie je pre vás, tak bez akýchkoľvek otázok vám pošleme do posledného centu peniaze späť na váš účet.

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť získať Holistický liečebný program ešte dnes iba za 20 €

Povedzte cukrovke zbohom vďaka všetkým benefitom, ktoré vám liečbný program ponúka

Holistický program sa ako prvý na slovenskom trhu zameriava na odstránenie skutočnej príčiny vzniku cukrovky 2. typu a inzulínovej rezistencie.

Nechajte si poslať holistický program aj s bonusmi priamo na vašu adresu za dnešnú cenu iba 20 € alebo využite možnosť zaslania holistického programu na váš email a to iba za 12 €.

Pokiaľ uprednostnujete zaslať Holistický program na adresu:

Pokiaľ uprednostnujete zaslať Holistický program na email:

P.S. Holistický liečebný program ponúka okrem mnohých liečebných metód aj principiálne rovnaký stravovací plán, vďaka ktorému bolo 7 z 11 ľudí kompletne vyliečených z cukrovky 2. typu v priebehu 3 mesiacov. Onedlho však cena tohto programu narastie cca o 40% (kvôli končiacej zmluve s tlačiarenskou firmou) a preto nepremeškajte možnosť získať tento program iba za 20 eur a to s 2 mesačnou garanciou vrátenia plnej sumy.

Čo je holistický liečebný program?

Holistická liečba cukrovky 2. typu je unikátny program pre diabetikov 2. typu, ľudí s inzulínovou rezistenciou a celkovo zlou využiteľnosťou cukrov.

Tento program je založený na vedeckých poznatkoch, ktoré podporujú funkčnosť jednotlivých liečebných metód a preto sa nám už podarilo obdržať niektoré pozitívne reakcie od ľudí, ktorí tento program vyskúšali.

Tento program ponúkame v dvoch vyhotoveniach a to v elektronickej podobe a v tlačenej podobe, takže môžeme týmto spôsobom vyhovieť ľuďom, ktorí uprednostňujú odoslanie programu emailom ako aj ľuďom, ktorí majú radšej hmotné produkty.

Bonus “chutné recepty pre diabetikov” však obdržíte vždy len v elektronickej podobe.

 

Holistický liečebný program sa skladá z nasledovných súčastí:


Tlačená kniha: Holistická liečba cukrovky 2. typu:  v 7 sekciách tejto knihy sa dozviete všetky odborné informácie a alternatívne metódy liečby cukrovky 2. typu. Súčasťou knihy je špeciálna nízkokalorická diéta a cvičebný plán (v knihe a na DVD), ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou holistického programu. Po aplikovaní týchto postupov sa postupne zlepší vaša inzulínová citlivosť, zníži sa percento tuku v okolí pankreasu a pečene, odoznejú nepríjemné príznaky cukrovky a vaša glykémia znova nadobudne hodnoty zdravého človeka.

E-kniha Chutné recepty pre diabetikov: V tejto e-knihe vám ponúkame na výber z 20 chutných a zdravých receptov, podľa ktorých sa môžete stravovať po absolvovaní 8 týždňovej nízkokalorickej diéty. Nájdete v nej veľa stravovacích tipov a ďalších užitočných rád, ktoré vám pomôžu pri liečbe cukrovky 2. typu.

Cvičebné DVD k 8 týždennému tréningovému plánu: K tomu, aby ste mohli bez problémov vykonávať cvičenia uvedené v knihe, získate ako bonus cvičebné videá, v ktorých sa dozviete správne vykonávanie jednotlivých cvikov, vďaka ktorým urýchlite proces spaľovania tukov a navrátite hodnoty glykémie zase do normálu.

Ako dlho trvá dodanie tohto programu?

Fyzickú verziu holistického programu odosielame v pracovné dni (po-pi) ešte v ten istý deň objednávky do 17:00. Na adresu vám zásielka príde do 2 pracovných dní.

Holistický program v elektronickej podobe posielame na váš email ihneď po pripísaní platby. Je dôležité, aby ste do objednávkového formulára zadali správny email, pretože na tento email vám príde holistický program spolu s dokladom o kúpe.

Môže sa stať, že sa pomýlite čo i len v jednom písmene emailovej adresy, takže pokiaľ by vám dlhšie žiadny email neprišiel, tak nás prosím kontaktujte, aby sme vám mohli holistický program odoslať.

Prinesie mi tento program výsledky?

Holistický liečebný program je založený na vedeckých zisteniach a skúsenostiach ľudí s alternatívnymi formami liečby cukrovky.

Všetky recenzie, ktoré sú na našej stránke sú reálne recenzie od ľudí, ktorí vyskúšali náš program a preto si dovolíme tvrdiť, že naozaj funguje. Nejedná sa teda o informácie, ktoré by mali iba vzdelávací charakter, aj keď je dôležité, aby ste si akékoľvek liečebné postupy uvedené v knihe nechali najprv schváliť vašim lekárom ešte pred tým, než jednotlivé postupy začnete aplikovať do praxe.

Čo znamená 2 mesačná garancia?

Na holistický program poskytujeme garanciu vrátenia plnej sumy do 60 dní. Pokiaľ si teda holistický program kúpite a rozhodnete sa z akéhokoľvek dôvodu, že liečebný program nechcete, tak počas 60 dní nám ho môžete vrátiť a my vám vrátime peniaze.

Týmto spôsobom teda nič neriskujete, buď získate výsledky alebo vám vrátime peniaze.

© 2018 diasamaritan.com