Najkomplexnejší program pre dosiahnutie optimálnej glykémie pomocou alternatívnych metód 

…alebo ako nepatriť k takmer 6 miliónom ľuďom v nemecku s cukrovkou 2. typu

Počet ľudí s obezitou narastá a s ňou úzko súvisí aj vysoká glykémia a preto je našim cieľom poskytovať ľuďom informácie o alternatívnych možnostiach liečby vysokej glykémie, cukrovky 2. typu a v neposlednom rade aj nadváhy.

Mnohým ľuďom naše informácie už pomohli optimalizovať ich glykémiu, budete patriť medzi nich?

79 prakticky zameraných video lekcií
Prístup k privátnej online komunite
Detailné recepty na optimalizovanie vysokej glykémie
Špeciálne cvičebné videá a cvičebný plán na zlepšenie glykémie
Diétne plány zamerané na optimalizáciu vysokej glykémie
Doživotný a bezplatný prístup k aktualizáciám, materiálom, receptom a všetkému, čo pribudne v členskej sekcií
59 ročne 47 € Lifetime
Objednať s 20% zľavou
30 dňová garancia vrátenia plnej sumy

Pridajte sa ku komunite ľudí, ktorí sa rozhodli spraviť prvý krok k dosiahnutiu optimálnej glykémie

Ak máte dlhodobo vysokú glykémiu, je vysoko pravdepodobné, že máte aj Inzulínovú rezistenciu

Hoci existujú výnimky, vo všeobecnosti sa dá povedať, že inzulínová rezistencia je hlavnou príčinou vysokej glykémie.

Analogicky by sme mohli napríklad povedať, že defekt na kolese zapríčinil ostrý predmet na ceste, hoci to nie vždy môže byť tak, ale väčšinou to tak je.

Preto nám teraz zostáva zistiť, aké faktory zapríčiňujú to, že vaše bunky sú rezistentné (odolné) voči účinkom inzulínu alebo kto necháva na ceste tie ostré predmety.

Faktory ovplyvňujúce riziko vzniku inzulínovej rezistencie

…alebo, kde to vlastne všetko začína?

Na lepšie pochopenie toho, ako vôbec vznikne stav dlhodobo zvýšenej glykémie, je potrebné zadefinovať paradigmu resp. súvislosti medzi jednotlivými faktormi.

Je tiež dôležité poznamenať, že dôležitú úlohu zohráva aj čas. Pokiaľ teda máte napr. vysokú glykémiu krátkodobo, väčšinou sa nič extra nestane, ale ak je to dlhodobý stav, tak práve vtedy sa zvyknú problémy stupňovať.

Nechceme vás zbytočne zaťažovať odbornými výrazmi, ale aspoň pre zaujímavosť je dobré vedieť, že na základe niekoľkých dát (ako je vaše pohlavie, obvod pása, krvný tlak atď.) je možné do určitej miery určiť riziko vzniku inzulínovej rezistencie (metabolického syndrómu) a tým pádom aj nábeh na ďalšie súvisiace komplikácie medzi ktoré patrí aj dlhodobo vysoká glykémia.

Neoficiálne si môžete otestovať nábeh na inzulínovú rezistenciu tu:

Neoficiálny test inzulínovej rezistencie pre mužov

5 Kritérií na zistenie metabolického syndrómu:Zhoda minimálne v 3 kritériách značí vysoké riziko
≥102 cm
≥150 mg/dL
<40 mg/dL
≥130 / ≥85 mmHg
≥100 mg/dL

Riziko: 0%

Neoficiálny test inzulínovej rezistencie pre ženy

5 Kritérií na zistenie metabolického syndrómu: Zhoda minimálne v 3 kritériách značí vysoké riziko
≥88 cm
≥150 mg/dL
<50 mg/dL
≥130 / ≥85 mmHg
≥100 mg/dL

Riziko: 0%

…pričom čím viac sú hodnoty v červených farbách, tým viac je to lajcky povedané horšie. Nechceme vás však týmto “strašiť” a stále je najdôležitejšie, čo vám povie váš lekár, ale aj tak…

Ak niečo vyzerá ako kačica, chodí to ako kačica a aj to tak kváka, je veľká šanca, že to bude kačica.

alebo aj inak povedané

Ak má tento graf takýto ,,krásne” stúpajúci trend, bolo by už asi aj na čase s tým niečo robiť.

A práve preto sme sa rozhodli vytvoriť členskú sekciu, v ktorej sa budú môcť ľudia oboznamovať s alternatívnymi metódami liečby, ktoré riešia skutočnú príčinu vysokej hladiny cukru v krvi.

S radosťou Vám predstavujeme

Najkomplexnejšiu (a asi aj jedinú na nemeckom trhu) členskú sekciu pre diabetikov a ľudí s vysokou glykémiou

Hoci je členská sekcia primárne určená diabetikom a ľuďom s vysokou glykémiou, svoje si v nej nájde každý, komu jeho zdravie nie je ukradnuté, pretože ak nemáte náhodou mimozemskú DNA, tak princípy pre dosiahnutie (a udržanie) zdravia sú rovnaké alebo veľmi podobné, či už ste diabetik alebo nie.

Len si to predstavte, aké by to bolo…

Ak by ste si už nemuseli neustále kontrolovať hladinu glykémie a zobúdzali by ste sa s vedomím, že vaša glykémia je v norme.
Pokiaľ by ste si zlepšili inzulínovú citlivosť a potenciálne sa tak zbavili (alebo obmedzili) potreby neustále riešiť dávkovanie inzulínu a hľadania vhodného miesta na jeho aplikáciu. Ak budú vaše bunky na inzulín dostatočne reagovať, potom sa vaše telo samo dokáže s hladinou cukru vysporiadať.
Žiť s pocitom, že si môžete dopriať jedlo, aj ktoré nie je pre diabetikov. Čím lepšia je inzulínová citlivosť a celkový metabolizmus, tým viac si človek môže dovoliť jesť aj jedlá, ktoré nie sú vyslovene zdravé.
Každý deň sa zobúdzať s tým, že už nemáte nadváhu a nemusieť riešiť momentálne alebo budúce komplikácie, ktorým sa len ťažko dá pri nezdravej hmotnosti vyhnúť.

Aj vy môžete patriť k ľuďom, ktorí žijú život bez obmedzení

…aspoň čo sa zdravia týka

Úprimne, zaslúžite si to a to aj v prípade, že vám to telo kvôli večernému vyjedaniu chladničky vrátilo aj s úrokami.

Pravdepodobne máte svoje plány a ciele, ktoré by ste si radi splnili a pokiaľ vás obmedzuje vaše zdravie, všetko musí ísť zrazu bokom.

Je to skrátka ako gula na nohe

…a to je ten dôvod, prečo táto členská sekcia vznikla.

Naša členská sekcia má za úlohu jednak:

Pomôcť ľuďom s už existujúcimi problémami ako je inzulínová rezistencia, cukrovka 2. typu a vysoká glykémia
A taktiež má za úlohu poskytnúť cenné informácie, ktoré slúžia ako prevencia pred vznikom týchto komplikácií

V členskej sekcií sa dozviete

Naša členská sekcia je rozdelená na 7 modulov

Modul #1 - V prvom module sa oboznámite s príčinami vzniku cukrovky 2. typu, vysokej glykémie a ďalšími súvisiacimi rizikami

Hneď v prvom module sa dozviete nielen vedecky podložené príčiny, ktoré vedú ku vzniku cukrovky a vysokej glykémie, ale čo je najdôležitejšie aj riešenia, ako niektorým týmto rizikám zabrániť.

V lekcií 2 sa dozviete jeden mylný fakt o vzniku cukrovky, ktorému verí drvivá väčšina ľudí a v 8. lekcií odhalíte, ako pomocou jednej látky nachádzajúcej sa v dostupných prírodných zdrojoch znížite objem zlého cholesterolu, vďaka čomu eliminujete vznik kardiovaskulárnych ochorení, ktoré idú ruka v ruke s cukrovkou 2. typu.

Koncept, s ktorým sa oboznámite v 9. lekcií vám ozrejmí kľúčový príncíp stravovania ktorý je dôležitý pre optimálnu glykémiu natoľko, že sa už na potraviny nikdy nebudete pozerať tak, ako doteraz.

Ďalej pochopíte úzke súvislosti medzi cukrovkou a ďalšími rizikami, ktoré s ňou súvisia a oboznámite sa preventívnymi odporúčaniami a niektorými technikami, ako môžete tieto riziká minimalizovať.

Modul #2 - V druhom moduje vás čaká rozsiahla databáza receptov pre diabetikov na optimalizovanie vysokej glykémie

Recepty, ktoré nájdete v tomto module sú zostavené na základe kľúčových princípov a pravidiel stravovania pri vysokej glykémií. Aj toto poctivé zostavovanie receptov je jeden z dôvodov, prečo už mnohí naši klienti spozorovali pozitívne zmeny pri meraní svojich glykemických hodnôt.

Navyše sú recepty zhotovené tak, aby boli chutné, výživné, finančne nenáročné a aby ste ich mohli zaradiť do vášho každodenného života.

V tomto module nájdete recepty rôzneho druhu pre všetky časti dňa. Aj takéto typy receptov sú súčasťou členskej sekcie, ktorú si zamilujete:

Recepty z ovocia

Recepty zo zeleniny

Recepty zo strukovín

Recepty z mäsa

Dezerty

Polievky

Šaláty

Špeciality

…a čo viac, databázu pravidelne aktualizujeme o nové a chutné recepty, takže sa nemusíte báť, že by sa vám po určitom čase omrzeli.

Modul #3 - Tretí modul je venovaný praktickým metódam a tipom pre dosiahnutie optimálnej glykémie

V tomto module sa bez zbytočných rečí dozviete o prírodných metódach, ktoré môžete zaviesť ihneď do praxe, pričom pri dodržiavaní 3 týchto metód sa u testovaných respondentov s diabetom 2. typu a s glykémiou nad 10 mmol/l zistil pokles hladiny glukózy na lačno až do 2,6 mmol/l, vrátane ešte relevantnejšieho parametra HbA1c (glykémia za posledné 3 mesiace).

Všetky tieto metódy vedú k zlepšeniu inzulínovej citlivosti, ktorá, ako už sami viete je hlavnou príčinou vysokej glykémie.

Taktiež sa dozviete o 4 krokovom systéme na zlepšenie spánkového cyklu a všetkých 5 fáz spánku NON-REM a REM, vrátane najhlbšieho spánku, čo má preukázateľne pozitívny účinok na zlepšenie inzulínovej citlivosti.

Modul #4 - Obsahom tohto modulu sú detailné informácie o stravovaní a potravinách pri cukrovke a názorné diétne plány pre diabetikov

Štvrtý modul je kvôli jeho rozsiahlosti rozdelený na ďalšie 4 samostatné moduly:

Prospešné potraviny a látky pre diabetikov: Tu sa dozviete všetko o potravinách a látkach, ktoré vplývajú na zdravie a glykémiu pozitívne. Napríklad kombinácia 2 voľnopredajných látok významne zlepšila HbA1c a taktiež glukózu nalačno v porovnaní so skupinou, ktorá užívala placebo a to už v priebehu 90 dní.

Nebezpečné potraviny a látky pre diabetikov: Ako už názov napovedá, jedná sa o presný opak toho, čo prospieva vašej inzulínovej citlivosti a glykémií. Napríklad jedna potravina, ktorú pravdepodobne jete aj niekoľkokrát do týždňa zvyšuje riziko vzniku cukrovky 2. typu až o 78%.

Redukciou niektorých týchto potravín sa u testovaných subjektov znížili hodnoty glykémie v krvi z 9,4 mmol / l na 6,7 mmol/l a to je dôvod, prečo je potrebné venovať pozornosť aj potravinám, ktoré by mohli významne spomaliť vašu cestu za zdravou glykémiou.

Názorné diétne plány pre zdravú glykémiu: Týmto pritom nemáme na mysli bežne dostupné stravovacie plány okorenené iba múdro znejúcim názvom. V skutočnosti je jeden z týchto plánov založený na princípe, vďaka ktorému sa 7 z 11 testovaných osôb v roku 2011 podarilo úspešne zbaviť cukrovky 2. typu.

…ale aby sme vás nenaťahovali, tak to teda povieme hneď: Jedná sa totiž o nízkokalorický stravovací plán určený pre diabetikov 2. typu s presným rozpisom na najbližších 8 týždňov.

…a aby ste verili, že sme si to nevycucali z prsta, môžete si o tejto štúdii viac prečítať tu.

Tak ako aj naše recepty, tak aj diétne plány sme zostavili na základe stravovacích pravidiel a poctivého výberu potravín s prihliadnutím na veľkosť porcií a s účelom pozitívneho vplyvu na Vašu glykémiu.

Okrem špeciálneho nízkokalorického diétneho plánu sú súčasťou tohto modulu aj ďalšie diétne plány, ktoré sú určené pre dlhodobé stravovanie s účelom postupného budovania zdravých stravovacích návykov, ktoré povedú ku zdravej glykémií.

Návod na šetrné nakupovanie a výber kvalitných potravín a objasnenie kalorickej potreby pre diabetikov: Vaša cesta za zdravou glykémiou začína výberom kvalitných potravín za rozumnú cenu a práve preto vznikol tento modul.
Na názornom príklade sa dozviete, ako ušetríte cez 32% pri nákupe potravín v bežnom hypermarkete. Iba pre názornosť, pri bežnom 50 Eurovom nákupe to predstavuje cez 16 Eur, ktoré môžete použiť na nákup ďalších zdravých a kvalitných potravín.

Dozviete sa taktiež, čo by ste si na potravinách pri ich výbere mali všímať a teraz nemáme na mysli len nutričnú hodnotu potravín, ktorú nájdete na etikete, ale napríklad ich pôvod, vzhľad, kvalita obalu a ďalšie vlastnosti, ako sú napríklad na prvý pohľad lákavé nápisy, ktoré však môžu značiť presný opak toho, aké potraviny by ste si mali vyberať, pokiaľ Vám ide o zdravú glykémiu.

…a v neposlednom rade Vám na názornom príklade objasníme dôležitosť príjmu a výdaja kalórií vrátane výpočtu špeciálne pre účely stanovenia energetického výdaja diabetikov, pomeru medzi hlavnými makronutrientami a taktiež praktickú ukážku, ako približne stanoviť množstvo kalórií v potravinách bez toho, aby ste ich zakaždým museli pracne počítať.

Modul #5 - V piatom module sa dozviete všetko o alternatívnych metódach liečby cukrovky druhého typu a najúčinnejších prírodných metódach na zvládnutie tohto ochorenia.

Táto sekcia pojednáva o 14 druhoch holistickej liečby cukrovky druhého typu. Dozviete sa v nej tie najúčinnejšie prírodné metódy na zvládnutie tohto ochorenia, ktoré môžete vykonávať priamo v pohodlí vášho domova.

Na zníženie hladiny glukózy v krvi je potrebné, aby váš pankreas produkoval dostatočné množstvo inzulínu a zároveň, aby vaša pečeň s týmto inzulínom správne spolupracovala a práve tieto prírodné metódy podporujú schopnosť vášho pankreasu lepšie reagovať na prijaté sacharidy sekréciou inzulínu a zároveň priaznivo vplývajú na receptory pečene (hlavne IR-B), na ktoré sa inzulín viaže, čo povedie k zníženiu hodnôt glykémie vo vašej krvi.

Ďalej vás oboznámime s indickým liečivým bylinným extraktom, ktorého korene vzniku siahajú niekoľko 1000 rokov pred našim letopočtom a vďaka ktorému sa u testovaných diabetikov znížila vysoká glykémia už po prvých 2 hodinách po užití týchto bylín.…

O bylinkách budeme hovoriť aj ďalej, ale tentokrát o čínskych, ktorých užívanie pomohlo 389 osobám znížiť vývoj cukrovky o 32%.

To je však iba špička ľadovca toho, čo sa v tejto kapitole dozviete.

Modul #6 - V tomto module sa budeme venovať fyzickej aktivite, špeciálnym cvikom pre diabetikov na podporu zdravia a cvičebnému plánu pre diabetikov

Hovoríte si, že už to neznie tak lákavo, “to vážne sa budem musieť namáhať?

Narozdiel od mnohých “šarlatánov” so zázračnými vibračnými pásmi a tabletami na chudnutie, my sa snažíme byť úprimní ako to len ide a preto cvičebné videá v členskej sekcií nemôžu chýbať, či sa vám to páči alebo nie, existuje nepopierateľné množstvo dôkazov, že práve pohyb pomáha znižovať inzulínovú rezistenciu a tým priaznivo pôsobí na zlepšenie glykémie.

…ale nebojte sa, nebude to žiaden drill.

Cviky sú vyberané tak, aby ste ich mohli vykonávať a to aj v prípade, že máte nadpriemernú nadváhu a/alebo horšie pohybové schopnosti.

Súčasťou tohto modulu je aj 8 týždenný cvičebný plán, ktorý je ideálne kombinovať s 8 týždňovým diétnym plánom zo štvrtého modulu pre maximálny efekt.

Modul #7 - Tu nájdete komunitné a diskusné fórum pre diabetikov a ľudí s vysokou glykémiou

Viac hláv, viac rozumu. Práve to je dôvod, prečo sme do členskej sekcie implementovali aj diskusné fórum, v ktorom si budete môcť s inými užívateľmi vymieňať rady a tipy, ktoré Vám na ceste za dosiahnutím zdravej glykémie najviac pomáhajú.

Zdieľanie svojich pokrokov, rád, odpovedí a príbehov v sebe ukrýva určitú formu psychickej podpory pre Vás aj pre ostatných, ktorá často pri iných vzdelávacích programoch chýba.

Staňte sa aj vy súčasťou rastúcej komunity ľudí, ktorých príbeh a cesta môžu byť neoceniteľnou inšpiráciou aj pre Vás.

Ak predsalen váhate, či investícia 47 € do svojho zdravia stojí za to, pripravili sme si pre vás mini kurz na zlepšenie glykémie, ktorý je úplne ZDARMA.

Mini kurz pre zdravú glykémiu ako darček pre Vás za to, že ste sa dočítali až sem

V skutočnosti by sme tento mini kurz mohli predávať samostatne za ďalších minimálne 9 €, ale ako dôkaz toho, že kurz sme nerobili len kvôli zárobku, ale predovšetkým so skutočným zámerom pomôcť ľuďom znovu získať normálnu inzulínovú citlivosť, dávame Vám možnosť prihlásiť sa za 0 € do tohto minikurzu, ktorý Vám už sám o sebe poskytne mnoho užitočných informácií o tom, ako si môžete bežne dostupnými metódami zlepšiť vašu glykémiu.

Získať prístup k mini kurzu
Prístup do mini kurzu bude zaslaný na váš email

V skratke, čo sa v mini kurze dozviete:

Lekcia 1: V úvodnej lekcí sa dozviete, prečo by ste mali dbať o to, aby bola vaša glykémia v norme
Lekcia 2: V druhej lekcí sa dozviete o možnostiach liečby cukrovky 2. typu a vysokej glykémie
Lekcia 3: Tretia lekcia je zameraná na základy stravovacích návykov podporujúcich zdravú glykémiu
Lekcia 4: V lekcií 4 Vám vysvetlíme, prečo sú glykemický index, glykemická nálož a kalórie tak dôležité pojmy pre udržanie optimálnej glykémie
Lekcia 5: Obsahom piatej lekcie je úvod do športových aktivít a ich dôležitosť pre zlepšeniu celkového metabolického zdravia.
Lekcia 6: V šiestej lekcií sa dozviete základné informácie o správnom výbere potravín pre účely zlepšenia hladiny cukru v krvi.

Reálne názory ľudí, ktorí sa rozhodli vykročiť správnym smerom za lepším zdravím

Overený zákazník

To, že som natrafila na Vašu stránku, bol ako dar z nebies. Snažili sme sa naštudovať všetky informácie z Vašej členskej sekcií a hlavne podľa nich postupovať. Nie vždy sa nám to darilo, ale podstatne sme zmenili spôsob stravovania a sčasti aj životný štýl. Výsledok sa dostavil. Manžel prestal brať lieky, cíti sa dobre a upravili sa mu všetky parametre. Keby som niekde čítala to, čo som práve napísala, neverila by som tomu. Ale je to tak a za to Vám zo srdca ďakujem. Dali ste nám nádej vo veľmi ťažkom období a ukázali ste nám cestu. Spravili ste pre nás viac, ako si viete predstaviť. Ďakujem Vám z celého srdca a želám Vám všetko dobré.

Waltraud P.

Overený zákazník

Ďakujem za skvelé informácie... pred 16 dňami mi zistili cukrovku v začiatočnom štádiu v hodnote 7,6. Diabetologička mi dala urobiť glyk. test s výsledkom 7,5. Pozerám sa teraz na Vami odporúčanú diétu a viem, že píšete žiadne ovocie, no ja aj napriek tomu neviem odolať teraz jahôdkam a čerešniam, ale teraz posledné dni mám cukor 5,6 a dnes dokonca ráno nalačno 5,3. Čo je skvelé...Ešte mi doktorka nedala žiadne lieky, že mám skúsiť diétu a prísť o mesiac na kontrolu. Za pár dní podľa vašich pravidiel mi cukor klesol o 2,3 čo je skvelé.... Ďakujem...dnes som už aj cvičila podla videa, doteraz som mala len rýchlu chôdzu a stac. bicykel...funguje to!!!!

Ľudmila G.

Overený zákazník

Rada by som sa opýtala, ako často si mám merať glykémiu. Zatiaľ si ju meriam len ráno, tak neviem či to stačí, inak ďakujem za kurz a za skvelé informácie, fakt je to v tej strave. Ešte dám vedieť, ale zatiaľ tie hodnoty idú pekne dole a aj krvný tlak už nie je taký vysoký. Ak by som sa mohla ešte spýtať, dcéra po pôrode nevie schudnúť a bojím sa, že dostane cukrovku, takže aj ona by v podstate tú diétu mohla skúsiť že?

Mathilde L.

Overený zákazník

Po uplynutí mnohých dní som sa odhodlal k radikálnemu liečeniu podľa Vašeho kurzu. Moje počiatočné dáta: hmotnosť 130,4 kg, 130 jednotiek inzulínu denne + metformíny. Tablety na srdce/tlak a pulz. Glykémia 12 až 15. Dnes končím 19-ty deň. Hmotnosť 120,7 kg. Už 10 deň bez inzulínu a metformínu, žiadne tabl. na srdce. Glykémia ráno do 10 a cez deň 8-9. Dúfam, že to pojde postupne dole ešte viac.

Philip M.

Overený zákazník

…tak jsem dle vašich receptů za 6 týdnů o 3,5 kg ľahší. Výška 184 cm, váha teraz 80,5 kg, cukr mi slezl z 5,7 na 4,9.Posledních 14 dní jsem si glykemii měřil ob den. Tak vás všude chválím a dávám odkaz na váš web. S pozdravem

Laurenz M.

Overený zákazník

Vaša diéta, ktorú ste odporučil je síce náročná, ale zaberá spoľahlivo, preto som sa rozhodol poslať poďakovanie spolu s pár fotkami po týždni holistickej diéty a cvičenia podľa návodu. Rozkolísaná hladina glykémie sa po 4 dňoch ustálila a potom išla stále dole. Dnes je krásnych 6,6 Moll, začínal som na 15 Moll. Váha letí taktiež dole. Najprv som mal 135kg a pri zahájení holistickej diéty som vážil 125 Kg, dnes po týždni som na 119 Kg. Asi naozaj tuk spôsobil moju zvýšenú glykémiu. Pozdravujem a prajem mnoho spokojných zákazníkov.

Volker T.

Garancia, ktorá nie je len na okrasu

Ak by sme povedali, že Vám garantujeme výsledky v podobe optimálnej glykémie, nebola by to pravda. Hoci nášmu kurzu veríme a naši klienti majú aj reálne výsledky, vždy výsledky závisia v prvom rade na samotnom človeku a na jeho odhodlaní skutočne aj postupovať podľa jednotlivých rád a odporúčaní a nie iba pozerať videá.

Čo Vám ale garantovať môžeme je 30 dňový prístup do plnej verzie našej členskej sekcie s možnosťou vrátenia plnej sumy v prípade, že by ste z akéhokoľvek dôvodu usúdili, že náš kurz nie je pre Vás ten pravý.

…a to kedykoľvek v priebehu 30 dní od zakúpenia členstva. Stačí v priebehu týchto 30 dní napísať na email a do posledného centu Vám vrátime plnú sumu späť a vy sa tak môžete vrátiť do svojich zaužívaných koľají…

Vaše riziko teda nieže je malé, ale doslova nulové a jediné čo sa môže stať je, že po rokoch neúspechu s kontrolou vašej glykémie sa naučíte, ako mať svoju glykémiu konečne pod kontrolou.

Overený zákazník

Už niekoľko dní sa riadim podľa Holistického programu a musím povedať, že na mňa funguje skvele! Nielen, že som zhodil váhu, ale môj krvný cukor sa behom týždňa upravil z 9,7 mmol/L na 5,5 mmol/L. Manželka neverila vlastným očiam a ja vlastne taktiež nie, ale čísla neklamú. Prikladám aj niekoľko fotiek. Jediné čo ľutujem je, že som na tento program nenatrafil skôr, ale lepšie neskoro ako nikdy! Ďakujem!

Markus G.

Poďme si ešte raz zrekapitulovať to, čo vstupom do členskej sekcie získate

79 prakticky zameraných video lekcií
Prístup k privátnej online komunite
Detailné recepty na optimalizovanie vysokej glykémie
Špeciálne cvičebné videá a cvičebný plán na zlepšenie glykémie
Diétne plány zamerané na optimalizáciu vysokej glykémie
Doživotný a bezplatný prístup k aktualizáciám, materiálom, receptom a všetkému, čo pribudne v členskej sekcií
59 ročne 47 € Lifetime

Okamžitý prístup online:

Objednať s 20% zľavou
30 dňová garancia vrátenia plnej sumy

Teraz, keď ste sa dočítali až na koniec je to už len na Vás. 47 € je cena, ktorá je zanedbateľná v porovnaní s tým, čo máte momentálne na dosah ruky. Len pre zaujímavosť, ak by sme to vydelili len počtom lekcií, je to zhruba 0.6 € za jednu lekciu, čo je cena, za ktorú by už v dnešnej dobe snáď nepracoval ani bezdomovec.

…a to nerátame recepty, online komunitu a ďalšie benefity, ktoré Vás v členskej sekcií čakajú a to všetko navyše bez rizika, vďaka 30 dňovej garancií.

Pokiaľ však máte otázky, pripravili sme odpovede na niekoľko najčastejších, ktoré možno napadnú i Vás alebo nás môžete v prípade iných otázok kontaktovať v sekcií “kontakt” a radi Vám otázky zodpovieme.

Odpovede na najčastejšie otázky

Prinesie mi tento program výsledky?

Obsah v členskej sekcií je založený na vedeckých zisteniach a skúsenostiach ľudí s alternatívnymi formami optimalizovania vysokej glykémie a zlepšenia inzulínovej citlivosti.

Všetky recenzie, ktoré sú na našej stránke sú reálne recenzie od ľudí, ktorí vyskúšali náš program a preto si dovolíme tvrdiť, že naozaj funguje. Nejedná sa teda o informácie, ktoré by mali iba vzdelávací charakter, aj keď je dôležité, aby ste si akékoľvek liečebné postupy uvedené v kurze nechali najprv schváliť vašim lekárom ešte pred tým, než jednotlivé postupy začnete aplikovať do praxe.

Vykonal som platbu, čo ďalej?

Po uskutočnení platby je postup nasledovný:

  1. Otvorte email s názvom “Prístup do členskej sekcie”
  2. Následne kliknite na odkaz pre zmenu hesla, otvorí sa Vám stránka pre “vergessenes” kennwort
  3. Do poľa zadajte email, ktorý ste zadávali pri objednávke a kliknite na Passwort zurückzusetzen
  4. Následne Vám príde email s názvom “Anfrage zum Zurücksetzen des Passworts”, otvorte ho a kliknite na “Klicke hier, um dein Passwort zurückzusetzen”
  5. Otvorí sa Vám stránka, v ktorej zadáte vaše nové heslo a následne kliknite na “speichern”
  6. Následne sa už len prihlásite so svojou emailovou adresou a novo vytvoreným heslom a po prihlásení sa dostanete do vášho účtu, v ktorom už len kliknete na tlačidlo “Prihlásenie do členskej sekcie”, do ktorej sa prihlásite vašim emailom a heslom a následne sa Vás zobrazí členská sekcia rozdelená do príslušných modulov.

Email na vytvorenie hesla príde okamžite po uskutočnení platby. Dbajte však na zadanie správnej emailovej adresy. V prípade, že emailová adresa nebude správne napísaná, email na vytvorenie hesla sa neodošle.

V tom prípade, nás kontaktujte na adrese info@diasamaritan.com a pošleme Vám odkaz na už správny email.

Čo robiť, pokiaľ si nepamätám prihlasovacie údaje?

V prípade, že ste zabudli vaše prihlasovacie údaje, tak nás neváhajte kontaktovať na info@diasamaritan.com spolu s číslom vašej objednávky, prípadne stačí uviesť vaše meno a následne Vám pošleme odkaz na vytvorenie nového hesla. Ďalšia možnosť je postupovať podľa krokov uvedených v predošlej otázke.

Mám nadváhu, ale normálnu glykémiu, je členská sekcia vhodná aj pre mňa?

Naša členská sekcia je primárne zameraná pre ľudí s vysokou glykémiou a k tomu je prispôsobený aj všetok obsah. V mnohých témach je však prienik s témami súvisiacimi so zdravou stratou váhy, takže aj v prípade, že je vašim cieľom “iba” dosiahnutie zdravej hmotnosti, nájdete v členskej sekcií mnoho lekcií, ktoré Vám v tom dokážu pomôcť.

Čo ak po platbe zistím, že tento kurz nie je pre mňa vhodný?

Ak z nejakého dôvodu zistíte, že členská sekcia nie je pre Vás vhodná, poskytujeme nadštandardnú 30 dňovú garanciu vrátenia plnej sumy. Stačí nás kontaktovať cez formulár v sekcií “kontakt” a bez zbytočných otázok Vám platbu refundujeme.

© 2018 diasamaritan.com