Hodiny
Minúty
Sekundy
Špeciálna zľava: Vaša objednávka je takmer hotová, avšak stále máte nárok získať ďalšie knihy s extra zľavou navyše. K tejto možnosti sa už neskôr nebude dať vrátiť a preto venujte prosím minútku tejto ponuke.
Vaša objednávka je takmer dokončená

Zľava až do výšky 50% na ďalšie knihy

Prečo vám túto možnosť pred dokončením nákupu ponúkame?

Z jedného prostého dôvodu.

Ľudia sa opakovane vracajú na stránku a nakúpia 2x a niekedy aj 3x rôzne knihy v rôznych časových intervaloch.

Keďže sa jedná o 2 alebo 3 samostatné objednávky, zbytočne zaplatia nielen dopravu navyše, ale aj plnú sumu, za akú knihy ponúkame.

Vďaka tejto ponuke môže teda človek, ktorý má záujem o viac kníh ušetriť, pretože knihy vám pošleme v jednej objednávke - vy ušetríte a my máme o prácu s objednávkami menej, čo je pre nás tiež určité plus.

Najpopulárnejšie
Kniha dia receptov pre zdravú glykémiu - 2. vydanie so zľavou 40%
Recepty určené pre optimalizovanie hladiny glykémie
Návod, ako ušetriť až 32% pri nákupe potravín
Naučíte sa, podľa akých faktorov kvality by ste si mali vyberať potraviny
Dozviete sa, ako zvoliť veľkosť porcií pre optimálnu hladinu glykémie
Získate ukážkový stravovací plán na 21 dní
...a množstvo ďalších užitočných tém a tipov pre dosiahnutie zdravej hladiny glykémie
25 € 15 € ZĽAVA 40%
Bez príplatku za dopravu
Holistická liečba cukrovky 2. typu + Bonusy so zľavou 40%
Komplexné informácie o cukrovke a jej možnostiach liečby
Dozviete sa o všetkých alternatívnych spôsoboch liečby cukrovky 2. typu
Kniha obsahuje principiálne rovnakú diétu, vďaka ktorej bolo 7 z 11 ľudí kompletne vyliečených z cukrovky 2. typu
Získate vedomosti o potravinách a čínskych bylinkách na podporu liečby cukrovky
Ako darček získate ku knihe cvičebné DVD so špeciálnymi cvikmi pre diabetikov a e-knihu s receptami
Získate cenné vedomosti o metódach liečby cukrovky, čomu venovať pozornosť a naopak čomu je potrebné sa vyvarovať
25 € 15 € ZĽAVA 40%
Bez príplatku za dopravu
Najvýhodnejšie
Dia recepty 2. vydanie + Holistická liečba cukrovky 2. typu + Bonusy so zľavou 50%
V tomto balíku získate všetko z predošlých 2 ponúk:
Knihu Dia recepty pre zdravú glykémiu - 2. vydanie
Knihu Holistická liečba cukrovky 2. typu
E-knihu Chutné recepty pre diabetikov
DVD so špeciálnymi cvikmi pre diabetikov
50 € 25 € ZĽAVA 50%
Bez príplatku za dopravu
Vaša spokojnosť na prvom mieste
Už 5000+ ľudí bez rizika vyskúšalo alternatívne možnosti liečby vysokej glykémie
Expresné doručenie - 2 - 3 dni
30 dňová garancia vrátenia plnej sumy
Garancia bezpečnej platby
Overený zákazník

To, že som natrafila na Vašu stránku, bol ako dar z nebies. Snažili sme sa naštudovať všetky informácie z Vašej knihy a hlavne podľa nich postupovať. Nie vždy sa nám to darilo, ale podstatne sme zmenili spôsob stravovania a sčasti aj životný štýl. Výsledok sa dostavil. Manžel prestal brať lieky, cíti sa dobre a upravili sa mu všetky parametre. Keby som niekde čítala to, čo som práve napísala, neverila by som tomu. Ale je to tak a za to Vám zo srdca ďakujem. Dali ste nám nádej vo veľmi ťažkom období a ukázali ste nám cestu. Spravili ste pre nás viac, ako si viete predstaviť. Ďakujem Vám z celého srdca a želám Vám všetko dobré.

Viera P.

Overený zákazník

Ďakujem za skvelé informácie... pred 16 dňami mi zistili cukrovku v začiatočnom štádiu v hodnote 7,6. Diabetologička mi dala urobiť glyk. test s výsledkom 7,5. Držím tu Vami odporúčanú diétu, ale viem, že píšete žiadne ovocie, no ja aj napriek tomu neviem odolať teraz jahôdkam a čerešniam, ale teraz posledné dni mám cukor 5,6 a dnes dokonca ráno nalačno 5,3. Čo je skvelé...Ešte mi doktorka nedala žiadne lieky, že mám skúsiť diétu a prísť o mesiac na kontrolu. Za pár dní podľa vašich pravidiel mi cukor klesol o 2,3 čo je skvelé.... Ďakujem...dnes som už aj cvičila podla videa, doteraz som mala len rýchlu chôdzu a stac. bicykel...funguje to!!!!

Emília O.

Overený zákazník

Rada by som sa opýtala, ako často si mám merať glykémiu. Zatiaľ si ju meriam len ráno, tak neviem či to stačí, inak ďakujem za knihu a za skvelé informácie, fakt je to v tej strave. Ešte dám vedieť, ale zatiaľ tie hodnoty idú pekne dole a aj krvný tlak už nie je taký vysoký. Ak by som sa mohla ešte spýtať, dcéra po pôrode nevie schudnúť a bojím sa, že dostane cukrovku, takže aj ona by v podstate tú diétu mohla skúsiť že?

Martina L.

Overený zákazník

V prvom rade ďakujem aj ja vám, že ste mi dali touto formou o pokračovaní vedieť, keďže mám vaše prvé vydanie a ľúbilo sa mi. Ak vám to nevadí, vyjadrím sa len stručne. V dvojke sa mi páčia tie rady na to šetrné nakupovanie, skúsil som to reálne a naozaj sa mi podarilo ušetriť týmto spôsobom. Kniha už síce nemá toľko info o individuálnych potravinách, ale to sa vám tam už asi nezmestilo. Recepty sú tiež fajn, ja síce nevarím, ale žena si ich veľmi chváli.

Vlado B.

Overený zákazník

Knihu som si kúpila hlavne kvôli samotným receptom, s ktorými som spokojná. Sú tu aj mnohé ďalšie rady a to sa mi tiež páči. Tiež ocenujem, že sa ide “rovno k veci” a rýchlosť dodania. Ak by som mala hodnotiť ako v škole, tak 1-. Tá mínuska asi len za to, že ste mohli dať trochu väčšie písmo.

Mária G.

Overený zákazník

Knihu som prečítal najprv celú, aby som ju mohol objektívne zhodnotiť. Nemám jej v podstate moc čo vytknúť. Sú tam všetky info, čo ste sľúbili na stránke. Za mňa super.

Milan S.

Overený zákazník

Po uplynutí mnohých dní som sa odhodlal k radikálnemu liečeniu podľa Vašej knihy. Moje počiatočné dáta: hmotnosť 130,4 kg, 130 jednotiek inzulínu denne + metformíny. Tablety na srdce/tlak ,pulz/ Glykémia 12 až 15. Dnes končím 19-ty deň. Hmotnosť 120,7 kg. Už 10 deň bez inzulínu a metformínu, žiadne tabl. na srdce. Glykémia ráno do 10 a cez deň 8-9. Dúfam, že to pojde postupne dole.

Peter M.

Overený zákazník

Vaša diéta, ktorú ste odporučil je síce náročná, ale zaberá spoľahlivo, preto som sa rozhodol poslať poďakovanie spolu s pár fotkami po týždni holistickej diéty a cvičenia podľa návodu. Rozkolísaná hladina glykémie sa po 4 dňoch ustálila a potom išla stále dole. Dnes je krásnych 6,6 Moll, začínal som na 15 Moll. Váha letí taktiež dole. Najprv som mal 135kg a pri zahájení holistickej diéty som vážil 125 Kg, dnes po týždni som na 119 Kg. Asi naozaj tuk spôsobil moju zvýšenú glykémiu. Pozdravujem a prajem mnoho spokojných zákazníkov.

Vlado T.

© 2018 diasamaritan.com