O stránke

Vitajte na našom webe

diasamaritan.com je informačno-vzdelávací portál o cukrovke, ktorému sa počas svojej existencie podarilo rozšíriť o témy a produkty, ktoré sú nápomocné pri liečbe cukrovky, jej symptómov a komplikácií, ktoré s týmto ochorením súvisia.

Pri písaní článkov vychádzame predovšetkým zo štúdií, ktoré sú uverejnené napríklad na ncbi.nlm.nih.gov ,ale aj z vlastných skúseností, ktorých pravdivosť sa však vždy snažíme čo najdetailnejšie preveriť.

Mnohokrát sme sa už dopočuli o spôsoboch alternatívnej liečby od ľudí, ktorí si ich nevedia vynachváliť a tak vznikol portál diasamaritan.com, na ktorom sa venujeme predovšetkým alternatívnym spôsobom liečby cukrovky, ale aj klasickým spôsobom liečby, ktoré sú však nie vždy pre ľudí ľahko dostupné.

Za čas fungovania portálu sa nám diétou a odporúčaniami podarilo pomôcť ľudom s vysokou glykémiou a tým pravdepodobne aj znížiť riziká zdravotných komplikácií, ktoré s abnormálne vysokou glykémiou súvisia.

Hodláme v našej práci pokračovať a postupne portál rozširovať o cenné rady a produkty, ktoré pomôžu ľuďom na ich ceste za dlhotrvajúcim zdravím.

 

Ako postupujeme pri písaní obsahu

Web diasamaritan.com je odborný portál a preto sa pri pridávaní odborného obsahu riadime prísnymi pravidlami a postupom, ktorý vyzerá nasledovne:

  1. Najprv si zvolíme tému, ktorú si dôkladne naštudujeme.
  2. Ako študovňu používame vedecké zdroje ako sú ncbi.nlm.nih.gov , care.diabetesjournals.org , ale taktiež ďalšie zahraničné weby o cukrovke ako sú napríklad diabetes.co.uk a diabetes.org a samozrejme našu obľúbenú google študovňu scholar.google.com a mnohé ďalšie overené zdroje.
  3. Napíšeme si nadpisy k ďalším pod témam ktoré súvisia s hlavnou témou, aby sme mali istotu, že pokryjeme detailne celú tému
  4. Počas písania si značíme možné miesta umiestnenie obrázkov, ktoré by čitateľovi pomohli lepšie pochopiť tému a uľahčiť čítanie článku
  5. Po dopísaní článku článok znovu prečítame a opravíme drobné preklepy a vykonáme celkovú korektúru a editáciu textu vrátane vytvorenia obsahu ku článku, aby bola zaistená jeho bezproblémová čitateľnosť
  6. Nakoniec článok kategorizujeme na základe jeho témy, pridáme do niektorých fráz odkazy na relevantné články a článok publikujeme.

Celý tento proces trvá aj niekoľko týždňov v závislosti od témy a od jej rozsahu.

 

Na našu stránku odkazujú známe aj menej známe webové stránky

 

Náš obsah pomáha ďalším ľuďom pri písaní ďalšieho obsahu

Sem tam našu stránku použijú aj ako zdroj do ďalších článkov alebo do PDF dokumentov ako napríklad:

Zdroj pod článkom na modrykonik.sk – Téma o tehotenskej cukrovke

Zdroj pod témou svetový deň diabetu 2017 v PDF dokumente – Verejné zdravotníctvo v okrese Stará Ľubovňa

 

Správny chod webových stránok zabezpečuje:

way beyond s.r.o.
Cintorínska 2702/13, Piešťany
Slovenská republika
IČO: 50941313
DIČ: 2120534218
info@diasamaritan.com
© 2018 diasamaritan.com
homeenvelope